Viktor IV - Everything .

Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!
Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Everything . kopen? Bied vanaf 140!
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het elfde boek  Everything
Getekend geplakt en gestempel door Viktor Four/ Carl Walter Gluck.
Gedateerd: 28 jan 1971
Titel : The Husband of the cow.
Afmetingen : 44 cm x 34,5 cm
Genummerd : 82 .
Conditie : goed
Herkomst gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar,
Wordt aangetekend verzonden

Het werk is in goede staat .

Viktor IV (1929-1986)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
34.5 cm
43.5 cm
Sluit over 1d 1u 32m 53s
Openingsbod€ 140
ObjectlocatieOirschot, Nederland
Starttijd:20-09-2022 om 21:34
Eindtijd:27-09-2022 om 19:47