Viktor IV - Flag Black Red Yellow . - Verkocht

Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - Flag Black Red Yellow . kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1972
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboekblad van het schip Henry David Thoreau .
Blad uit het Thirty Sixth Book  Mrs Beethoven And Mrs Brahms .
Gestempeld Getekend en Geplakt door Viktor Four.
Genummerd : 100
Gedateerd  23 Juli 1972 .

zo goed als nieuw .

Viktor IV (1929-1986)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
181 verkochte items
34 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 15:02
Eindtijd:13-03-2020 om 20:17
Biedingen (3)
Bertjan
13 mrt. / 20:10
€ 180
RoKo
13 mrt. / 20:10
€ 175
RoKo
09 mrt. / 10:25
€ 150