Viktor IV - Force Four Blow.

Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!
Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!Viktor IV - Force Four Blow. kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekCollage
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het Zestiende boek The New Yorker in Amsterdam .
Getekend geplakt en gestempel door Viktor Four/ Carl Walter Gluck.
Gedateerd: 17.III. 1971
Titel : Force Four Blow,
Afmetingen : 44 cm x 34,5 cm
Genummerd : 84
Herkomst gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar,
Wordt aangetekend verzonden

Het werk is in goede staat .

Viktor IV (1929-1986)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
181 verkochte items
34.5 cm
43.5 cm
Starttijd:15-03-2022 om 16:34
Eindtijd:19-03-2022 om 20:11
Openingsbod€ 140
ObjectlocatieOIRSCHOT, Nederland