FA. (4)

Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam .

Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!
Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!Viktor IV - Keizersgr. 284 A'dam . kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekCollage
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het veertiende boek The Big Fool.
Getekend geplakt en gestempel door Viktor Four/ Carl Walter Gluck.
Gedateerd:  28 mei 71
Titel :Keizersgr. 284 A'dam
Afmetingen : 44 cm x 34,5 cm
Genummerd : 86 .
Conditie : goed .
Herkomst gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar,
Wordt aangetekend verzonden

Het werk is in goede staat .

Viktor IV (1929-1986)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
170 verkochte items
34.5 cm
43.5 cm
Starttijd:17-06-2022 om 13:30
Eindtijd:22-06-2022 om 19:31
Openingsbod€ 130
ObjectlocatieOIRSCHOT, Nederland