Viktor IV - The fox in the hen house .

Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!
Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 150!
  • Viktor IV (1929-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekCollage
StijlStreet Art
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Logboek blad van het schip Henry David Thoreau.
Uit het deriende boek Please Do NOT.
Getekend geplakt en gestempel door Viktor Four/ Carl Walter Gluck.
Gedateerd: 28 January 1971
Titel :The Fox in the Hen house.
Afmetingen : 44 cm x 34,5 cm
Genummerd : 82.
Conditie : goed
Herkomst gekocht in de jaren '70 van de kunstenaar,
Wordt aangetekend verzonden

Conditie : goed

Viktor IV (1929-1986)

Amerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
34.5 cm
43.5 cm
Starttijd:20-01-2023 om 15:26
Eindtijd:26-01-2023 om 19:15
Openingsbod € 150
ObjectlocatieOirschot,  Nederland