Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint - Verkocht

Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 35!Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 35!Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 35!Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 35!Herman Geerdink - #VIL 13, # litho, gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Herman Geerdink (1951-2005)
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
groot formaat Litho van Herman Geerdink.   VIL 13Kunstenaar : Herman Geerdinktitel:  VIL 13techniek ; lithoafmetingen ; 51 . x40,5 cm.gesigneerd : H Geerdink ( in potlood)gedateerd : ongedateerd ( waarschijnlijk rond 1990)
oplage: 25 ex.
nummer : 10/25
conditie: mint

in potlood staat nog bijgeschreven VIL 13

Herman Geerdink (1951-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
51 cm
40.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-11-2020 om 16:23
Eindtijd:19-11-2020 om 16:14
MickeyF71
19 nov. / 15:53
€ 30