viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus - Verkocht

viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!viltstift met aquarel uit 1976 - 88x105 cm - plus catalogus kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (98)
  • John van 't Slot (1949)
TypeTekening / Aquarel

Papier in uitstekende staat, formaat 57/76 cm.

Zwevend gemonteerd in een passepartout.

Ingelijst  door Lex Thoma uit Arnhem (3x lijstenmaker van het jaar!).

Buitenmaat 88 x 105.

Bijgevoegd een schilderijencatalogus uit 2005 van Jan van Hoof Galerie Den Bosch.

In verband met de maatvoering (+glas) het liefst afhalen.

Geen verzending buiten Nederland.

ZERO

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:04-10-2017 om 22:26
Eindtijd:19-10-2017 om 21:26
jpmr5503
19 okt. / 21:17
€ 175