Vincent Cavallaro - Vincent Cavallaro (1912-1985) – Olieverf op doek, gesigneerd, 1960 - Verkocht

Vincent Cavallaro (1912-1985) – Olieverf op doek, gesigneerd, 1960  kopen? Bied vanaf 1!

Vincent Cavallaro (1912-1985) – Olieverf op doek, gesigneerd, 1960  kopen? Bied vanaf 1!Vincent Cavallaro (1912-1985) – Olieverf op doek, gesigneerd, 1960  kopen? Bied vanaf 1!
  • Vincent Cavallaro (1912-1985)
Type kunstwerkSchilderij

Een werk van de Amerikaanse schilder Vincent Cavallaro uit 1960.

Gesigneerd en ingelijst.

TITEL: Zonder titel / titel onbekend.
TECHNIEK: Olieverf op doek.
JAARTAL: 1960.
GESIGNEERD: rechtsonder.
AFMETINGEN: Lijst: 57 x 65 cm (b x h).
Afbeelding: 55,5 x 63,5 cm (b x h).
INGELIJST: In een metalen lijst. Ingelijst in Pittsburgh (VS) door Jacobson Picture Frame Co.
HERKOMST: Afkomstigt uit de Verenigde Staten.
CONDITIE: Het werk is in goede staat, maar heeft wel craquelé. De lijst heeft slijtplekjes (zie de foto’s).

-KLAAR OM OP TE HANGEN.
ZIE OOK DE 7 FOTO’s.

KUNSTENAAR: Vincent Cavallaro.
Vincent Cavallaro (1912-1985), was een Amerikaanse schilder, beeldhouwer en abstracte kunstenaar. Geboren en opgegroeid in Italië. Hij studeerde Kunst aan de Brera academie in Milaan (1933).
In de Verenigde Staten werkte hij in het begin als restaurateur van canvasdoeken en animatiefilm-medewerker.
Hij diende van 1942 tot 1946 in het Amerikaanse leger. Hij ontving in 1941 een award van MoMA (Museum of Modern Art, New York) voor zijn “War-poster”. Hij werkte in opdracht van the National Gallery of Art mee aan het "Man in Space" program, in 1968. Ook maakte hij in opdracht grote muurschilderingen en monumenten.
Werk van Vincent Cavallaro bevindt zich in musea (o.a. National Air and Space Museum en the National Gallery of Art), particuliere collecties en openbare gebouwen.
(Bron: Wikipedia e.a.)

Afhandeling:

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Vincent Cavallaro (1912-1985)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)

Starttijd24-8-2014 om 15:46
Eindtijd7-9-2014 om 15:51
Biedingen (28)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken