FA. (1)

Vincent Haddesley. -Cheval: Le Cirque- Litho. Handgesigneerd. 1985.

Vincent Haddesley. -Cheval: Le Cirque- Litho. Handgesigneerd. 1985. kopen? Bied vanaf 59!
Vincent Haddesley. -Cheval: Le Cirque- Litho. Handgesigneerd. 1985. kopen? Bied vanaf 59!Vincent Haddesley. -Cheval: Le Cirque- Litho. Handgesigneerd. 1985. kopen? Bied vanaf 59!Vincent Haddesley. -Cheval: Le Cirque- Litho. Handgesigneerd. 1985. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Vincent Haddelsey (1925-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit de verzamelde werken -Des Chevaux et des Hommes- van deze kunstenaar is dit een prachtige litho.

Titel: Le Cirque.

Afmetingen blad: 38 x 54 cm.

Afmetingen beeld: 27 x 43 cm.

Materiaal: Litho op Velin d’Arches.

Jaar: 1985.

Signatuur: r.o. Met de hand gesigneerd in potlood.

Oplage: De oplage van deze uitgave is beperkt tot 250 exemplaren. De litho’s zelf zijn niet genummerd.

Conditie: Als nieuw.

Starttijd:14-11-2017 om 13:25
Eindtijd:21-11-2017 om 13:25
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland