Vincent Hamel - Acryl, Drie Groenen

Vincent Hamel - Acryl, Drie Groenen kopen? Bied vanaf 295!
  • Vincent Hamel (1931)
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Unica, monochroom schilderij in acryl op papier, gesigneerd met potlood (rechtsonder),
U biedt op een werk in bijzonder goede staat en waarvan de authenticiteit volledig wordt gegarandeerd. Op verzoek wordt een verklaring van echtheid meegegeven/meegezonden.

Vincent Hamel (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

203 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
60 cm
60 cm
Starttijd:06-07-2022 om 18:21
Eindtijd:11-07-2022 om 20:36
Openingsbod € 295
ObjectlocatieEssen , België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland