FA. (2)

Vintage - Fraaie & zware set 14 karaats Tri-color gouden manchetknopen - gekeurd

Vintage - Fraaie & zware set 14 karaats Tri-color gouden manchetknopen - gekeurd kopen? Bied vanaf 520!
Vintage - Fraaie & zware set 14 karaats Tri-color gouden manchetknopen - gekeurd kopen? Bied vanaf 520!Vintage - Fraaie & zware set 14 karaats Tri-color gouden manchetknopen - gekeurd kopen? Bied vanaf 520!Vintage - Fraaie & zware set 14 karaats Tri-color gouden manchetknopen - gekeurd kopen? Bied vanaf 520!Vintage - Fraaie & zware set 14 karaats Tri-color gouden manchetknopen - gekeurd kopen? Bied vanaf 520!

Geplaatst door  StadsbankvanLening
FA. (83)

Lid sinds 2021
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (106)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekGoud
OnderwerpManchetknopen
Afmetingen1.5 cm x 2 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht14.8 gram
GemerktNederlands keur
U biedt op een prachtige vintage set 14 karaats tri-color manchetknopen. De langwerpige manchetknopen zijn occasions maar zonder beschadiging en lijken daardoor wel nieuw. Ze vallen mooi in de knik van het manchet. Voorzien van een stevig mechaniek. .

Manchetknopen gewicht: 14.8 gram
Gestempeld: 14 karaat Nederlands gekeurd

Lengte: 2.2 cm

Alle  door de Stadsbank van Lening Amsterdam aangeboden edelmetalen sieraden zijn door de WaarborgHolland van een Nederlands gehaltekeur voorzien.

Alle edelstenen  zijn in gezette staat gemeten en beoordeeld/getaxeerd door onze I.G.I. & N.E.L. gecertificeerde taxateurs. Omdat de stenen niet los onder microscoop kunnen worden beoordeeld behouden wij ons een “kwaliteits-afwijking” van maximaal 10% voor.

 Onze sieraden worden geleverd in luxe geschenkdoos. Verzekerde en aangetekende verzending altijd met betrouwbare en professionele partijen (FEDEX/DPD/UPS/DHL/SKYNET/POSTNL).

Let op!
Klanten zijn verantwoordelijk voor het betalen van eventuele douane-belastingen / BTW etc.
Uw land van verblijf kan extra douane- en invoerkosten opleggen! controleer de wetten in het land waar u woont of er invoerrechten of belastingen van toepassing zijn. Wij kunnen niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele kosten die worden gemaakt bij het importeren van uw aankopen in het land van verblijf van de klant.

in zeer goede staat. weinig sporen van gebruik.

Sieraden

Alle sieraden(392)
FA. (83)

Lid sinds 2021
209 verkochte items
2
1.5
2
Sluit over 8d 1u 22m 52s
Openingsbod€ 520
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:13-05-2022 om 11:32
Eindtijd:28-05-2022 om 20:06