VIOLA HOLT - Zeefdruk – Gesigneerd – Ingelijst, 43 x 43 cm - Verkocht

VIOLA HOLT - Zeefdruk  – Gesigneerd – Ingelijst,  43 x 43 cm kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

VIOLA HOLT - Zeefdruk  – Gesigneerd – Ingelijst,  43 x 43 cm kopen? Bied vanaf 45!VIOLA HOLT - Zeefdruk  – Gesigneerd – Ingelijst,  43 x 43 cm kopen? Bied vanaf 45!

Viola Holt

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Viola Holt
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk van de beeldend kunstenaar (voorheen tv-presentatrice) Viola Holt.

Gesigneerd en ingelijst (43 x 43 cm).

Viola Holt-van Emmenes (Den Haag, 5 augustus 1949) begon haar carrière als televisie-omroepster bij de AVRO en later bij de NOS. Hiernaast presenteerde ze programma's, zoals TROS Aktua, Aktua Sportcafé, De 5 Uur Show en Klasgenoten, alsmede reportages als de Bevrijdingsherdenking en het Nationaal Songfestival.

In 1998 verhuisde Viola Holt, samen met haar man, voor vijf jaar naar Puerto Vallarta te Mexico, om aldaar een Indonesisch restaurant TOKOLOKO te beginnen. Ook exposeerde ze haar schilderijen en zeefdrukken en maakte er samen met haar echtgenoot een wekelijkse krant voor de Nederlandse toeristen. Na haar terugkomst in Nederland begon zij een Reiki-praktijk en werkte als Feng Shui en interieurstyliste. Nu werkt zij als full-time beeldend kunstenaar. Viola Holt maakt o.a. zeefdrukken, grote acryl-werken en maakte voor een Amersfoortse school en voor het Juliana Kinderziekenhuis in Den Haag grote muurschilderingen.

Viola Holt staat vermeld in het kunstenaarsregister van het RKD (Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie).

(trivia: De Playboy uit 1984 waarop Viola Holt prijkt, is tot op de dag van vandaag de bestverkochte ooit..)

Titel: Zonder titel/titel onbekend.

Kunstenaar: Viola Holt. Op de achterkant van het werk staat informatie over de kunstenaar en het werk.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal: 2004.

Afmetingen: Lijst, 43 x 43 cm.

                         Afbeelding, 22 x 22 cm.

Ingelijst: In een zwarte houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Met potlood rechtsonder.

Oplage:  1250. Dit is nr 696.

Conditie: De zeefdruk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft een beschadiging aan de bovenrand/rechterbovenhoek.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-De zeefdruk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De zeefdruk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (via Postnl).

Naar België: 8,00 euro (via Kiala)

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.

Viola Holt

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-09-2014 om 15:17
Eindtijd:14-09-2014 om 15:17
gaston
08 sep. / 14:51
€ 45