Herman Moerkerk - Vispoort Elburg - Verkocht

Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!Herman Moerkerk - Vispoort Elburg kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Herman Moerkerk (1879-1949)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek.Gesigneerd linksonder.Doekmaat 50x40 cm.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 20,00 euro.

Lijst heeft gebruikssporen.

Herman Moerkerk (1879-1949)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
51 cm
61 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:30-12-2019 om 11:59
Eindtijd:13-01-2019 om 19:50
coumans
13 jan. / 19:35
€ 500