Jo Brocken - Visser aan het water. - Verkocht

Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!Jo Brocken - Visser aan het water. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Pardoel
FA. (7)

Lid sinds 2017
31 verkochte items
  • Jo Brocken (1917-1994)
Jaartal1978
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
Lijst44 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph ( Jo ) Brocken, Rotterdam 1917 - 1994 Kaatsheuvel
Veelzijdig kunstenaar: illustrator, restaurator, kunstschilder
Onderwerpen: interieurs, haven- zee- en stadsgezichten, landschap
Opl. Ecole ABC de dessin Parijs, tekenschool Groningen en Waalwijk
Famous Artist School Amsterdam
Voor meer kunstnaarsinfo zie RKD.nl en P.Scheen

Jo Brocken (1917-1994)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Pardoel
FA. (7)

Lid sinds 2017
31 verkochte items
49 cm
44 cm
45 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-11-2020 om 21:22
Eindtijd:26-12-2020 om 20:06
robhvg
22 dec. / 14:36
€ 120