Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988

Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!
Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!Vito Galfano - Zonder titel - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 32!

Geplaatst door  avholstein

19 verkochte items
  • Vito Galfano (1946-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1988
Afmetingen blad: 50 cm x 65 cm
Oplage: 19/75
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Conditie: voorzijde (beeld) in goede staat, achterzijde heeft schadeplek, vermoedelijk door eerdere inlijsting. Zie foto's.

Starttijd:02-02-2016 om 17:36
Eindtijd:08-02-2016 om 19:36
Openingsbod€ 32
ObjectlocatieNederland