Petra Dolleman - Vlag voor de Bijl - Verkocht

Petra Dolleman - Vlag voor de Bijl kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Petra Dolleman - Vlag voor de Bijl kopen? Bied vanaf 1!Petra Dolleman - Vlag voor de Bijl kopen? Bied vanaf 1!Petra Dolleman - Vlag voor de Bijl kopen? Bied vanaf 1!Petra Dolleman - Vlag voor de Bijl kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Petra Dolleman (1960)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Petra Dollemangesigneerd en genummerd met potloodUitgever; Zeger Reyers

Petra Dolleman (1960)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
38 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2020 om 09:34
Eindtijd:03-08-2020 om 19:17
Biedingen (3)
PBeurskens
03 aug. / 10:44
€ 5
Nicolaj
03 aug. / 10:44
€ 3
PBeurskens
03 aug. / 09:04
€ 1