Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen - Verkocht

Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!
Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!Antoon Hemert - vlinder (kleine vos) tussen de veldbloemen kopen? Bied vanaf 30!
  • Antoon Hemert (1883-1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 12 cm (h x b)
Lijst36 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Antoon van Hemert die je niet vaak ziet. Deze keer geen stadsgezicht of wintergezicht, maar een natuurtafereel van een vlinder en bloemen in de lente/zomer.
Linsonder in potlood "ets" en rechtsonder de handtekening van A. van Hemert.

Ets in originele lijst en passepartout, ondanks de ouderdom is de ets zonder foxing en zonder verkleuringen.

Antoon Hemert (1883-1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Arica45

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
22 cm
36 cm
12 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2022 om 17:55
Eindtijd:01-10-2022 om 20:34
koenlaros
26 sep. / 22:02
€ 30