Henk Poeder - Vogel - Verkocht

Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!
Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Vogel kopen? Bied vanaf 99!
  • Henk Poeder (1964)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Lijst26 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij van H Poeder 1964 betreft een Ijsvogel op tak schilderij is links onder gesigneerd h poeder (ook info te vinden op het RKD in Denhaag) (rijks kunst en documentaties in Denhaag)

Door h poeder gemaakt

Henk Poeder (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
21 cm
26 cm
13 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 21:23
Eindtijd:24-06-2022 om 20:31
Annaa
21 jun. / 08:46
€ 99