Vogelvrouwtje 2003

Vogelvrouwtje 2003 kopen? Bied vanaf 720!
Vogelvrouwtje 2003 kopen? Bied vanaf 720!Vogelvrouwtje 2003 kopen? Bied vanaf 720!Vogelvrouwtje 2003 kopen? Bied vanaf 720!

Geplaatst door  AnnivanBokhoven

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Droge naald etsen 3 exemplaren van Ko Oosterkerk,  handgesigneerd, niet ingelijst, mooie sterke oranje bruine kleur, in perfecte staat.

Afmeting blad: 56,5 x 45 cm.

Afmeting afbeelding: 39,5 x 26,5 cm.

3 Etsen, die bij elkaar horen als serie (dit is ook het mooiste).

In eerste staat, daarvan bestaat 1 exemplaar,

in 2de staat bestaan 4 exemparen,

in 3de staat bestaan 5 exemplaren.

Alle 3 de exemplaren te koop,  in één koop ( 3 x 240,-) is 720,-

Starttijd:01-10-2016 om 19:01
Eindtijd:15-10-2016 om 19:01
Openingsbod€ 720
ObjectlocatieNederland