Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk)

Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 299!
Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 299!Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 299!
  • Jack Liemburg (1967)
Jaartal2018
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kapitaal schilderij op 3-D doek van Jack Liemburg, 'Voor altijd jou'
Het perfecte liefdes geschenk!
Afmeting: 150 x 100 cm
In verband met grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 39,50 in Nederland (muv de eilanden), naar België via koerier

Jack Liemburg (1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
150 cm
100 cm
Starttijd:04-09-2022 om 13:08
Eindtijd:11-09-2022 om 19:32
Openingsbod € 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier