Sees Vlag - Voorgevel - Verkocht

Sees Vlag - Voorgevel kopen? Bied vanaf 52!
Sees Vlag - Voorgevel kopen? Bied vanaf 52!Sees Vlag - Voorgevel kopen? Bied vanaf 52!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
Lijst84 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34
Mooie vroege zeefdruk van Sees Vlag
In goudkleurige houten lijst

Mooie zeefdruk in houten goudkleurige lijst

Dit item is verkocht voor 48,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 16:25
Eindtijd:13-08-2022 om 10:28
jbd
13 aug. / 06:24
€ 42