Jan Schoonhoven - Vorm - Verkocht

Jan Schoonhoven - Vorm kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Jan Schoonhoven - Vorm kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Vorm kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Vorm kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Vorm kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Vorm kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Annilo
FA. (8)

38 verkochte items
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Jaartal1987
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 ex

  • Originele zeefdruk van Jan Schoonhoven (Delft, 26 juni 1914 – aldaar, 31 juli 1994)
  • Handgesigneerd, gedateerd (1987) en genummerd (6/50) in potlood

Jan Schoonhoven was een Nederlandse beeldend kunstenaar. Hij studeerde van 1930 tot 1934 aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag.
Samen met de kunstenaars Armando, Henk Peeters, Jan Henderikse richtte hij in de jaren zestig de Nul-groep op, die zich afzette tegen Cobra en streefde naar een objectieve kunst.
Werk van Schoonhoven bevindt zich in talrijke openbare collecties en was te zien op vele tentoonstellingen in binnen- en buitenland.

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:17-07-2019 om 15:56
Eindtijd:28-07-2019 om 19:06
ooteboe
27 jul. / 10:55
€ 250