VROOM JEAN PAUL - gesigneerde kleuren zeefdruk - U.S.A - 1979 - Verkocht

VROOM JEAN PAUL - gesigneerde kleuren zeefdruk - U.S.A - 1979 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

VROOM JEAN PAUL - gesigneerde kleuren zeefdruk - U.S.A - 1979 kopen? Bied vanaf 50!VROOM JEAN PAUL - gesigneerde kleuren zeefdruk - U.S.A - 1979 kopen? Bied vanaf 50!VROOM JEAN PAUL - gesigneerde kleuren zeefdruk - U.S.A - 1979 kopen? Bied vanaf 50!VROOM JEAN PAUL - gesigneerde kleuren zeefdruk - U.S.A - 1979 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunstminnaar2016
FA. (5)

101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote hand gesigneerde kleuren zeefdruk - beeldformaat 57 x 77 cm - opl: 113/125 - 1979 - nooit ingelijst geweest - prima staat

Jean Paul Vroom (1922-2006)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (5)

101 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:05-10-2017 om 09:45
Eindtijd:09-10-2017 om 18:45
esloki
08 okt. / 21:48
€ 50