Corneille - Vrouw met bloem en kraai - Verkocht

Corneille - Vrouw met bloem en kraai kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Vrouw met bloem en kraai kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Vrouw met bloem en kraai kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Vrouw met bloem en kraai kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
Lijst85 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Nr 24/120 van deze Corneille met vrouw, bloem en vogel uit 1987. Compleet met lijst

Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 16:09
Eindtijd:12-10-2022 om 17:30
PetraH
12 okt. / 10:21
€ 225