Henk Potters - Vrouw met mand - Verkocht

Henk Potters - Vrouw met mand kopen? Bied vanaf 5!
Henk Potters - Vrouw met mand kopen? Bied vanaf 5!Henk Potters - Vrouw met mand kopen? Bied vanaf 5!Henk Potters - Vrouw met mand kopen? Bied vanaf 5!Henk Potters - Vrouw met mand kopen? Bied vanaf 5!Henk Potters - Vrouw met mand kopen? Bied vanaf 5!
  • Henk Potters (1924-2003)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen19 cm x 20 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GesigneerdOngesigneerd
Keramische tegel op en in hout gevat.

Henk Potters (Oisterwijk, 29 april 1924 - Tilburg, 25 november 2003) was een Nederlands kunstschilder, illustrator en keramist die in de beginjaren van de Efteling gewerkt heeft aan onder andere muurschilderingen .

Voor Henk Potters is schilderen van jongs af zijn hartsverlangen geweest. Zonder beurs, zonder toelage ging hij tegen alle bezwaren en moeilijkheden in, studeren aan de academies in Tilburg en Breda (1941-1948), alles aanpakkend om intussen aan de kost te komen.

Later, eenmaal getrouwd, begon hij te experimenteren met keramiek. Zijn pottenbakkerij nam een geweldige vlucht en met de daaruit voortvloeiende opdrachten voor grote keramische wand- of gevelversieringen eiste zij hem zo volledig op.

Onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 14:49
Eindtijd:29-12-2020 om 22:04
Biedingen (5)
Sculptras
29 dec. / 19:45
€ 20
Sylvietje
29 dec. / 04:13
€ 15
Eleo
29 dec. / 04:12
€ 10
Sylvietje
29 dec. / 04:12
€ 10
Eleo
22 dec. / 19:59
€ 5