Vrouw zittend op een stoel.

Geplaatst door  iskandervincent

Lid sinds 2010
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Klaas Gubbels (1934)
Schilderij van Klaas Gubbels. Vrouw zittend op een stoel. Doek h. 95 x b 70 cm. Gesigneerd en gedateerd in 1965.

Starttijd:31-08-2010 om 18:31
Eindtijd:14-09-2010 om 18:31
Openingsbod€ 2000
ObjectlocatieNederland