Klaas Gubbels - Vrouw zittend op een stoel.

  • Klaas Gubbels (1934)
Schilderij van Klaas Gubbels. Vrouw zittend op een stoel. Doek h. 95 x b 70 cm. Gesigneerd en gedateerd in 1965.

Starttijd31-8-2010 om 18:31
Eindtijd14-9-2010 om 18:31
Openingsbod € 2.000
Objectlocatie Nederland