Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek - Verkocht

Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!
Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!Theo van der Meijden - Vrouwelijk naakt - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo van der Meijden (1957)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
Lijst52 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrouwelijk naakt Theo van der Meijden - gemengde techniek

Het betreft een schitterend gesigneerd schilderij dat in een witte lijst zit met glas en passe-partout van 63 x 52 cm.

Waarschijnlijk is het schilderij gemaakt als ontwerp voor een beeld.

Heel klein vochtvlekje op het passe-parout in een hoekje - valt toaal niet op.

Theo van der Meijden (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  tien
FA. (17 )

830 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
63 cm
52 cm
45 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:18-12-2018 om 21:32
Eindtijd:21-12-2018 om 19:13
Mauritsvankolck
21 dec. / 11:56
€ 25