Corneille Hannoset - Vuurvogel - Verkocht

Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!
Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille Hannoset - Vuurvogel kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille Hannoset (1926-1997)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen3 cm x 30 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Bord genaamd de Vuurvogel één maal
Twee komen met de vis als afbeelding uit 2001
Twee komen met de een kat en vogel  uit 2001
De komen zijn 3 cm hoog en 12 cm breed

Onbeschadigd

Corneille Hannoset (1926-1997)

BelgischBelgischAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  WilDijkstra

Lid sinds 2021
19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
30 cm
3 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-09-2022 om 22:20
Eindtijd:14-09-2022 om 21:47
Biedingen (6)
ShakiraD
09 sep. / 14:46
€ 20
Pacapona
09 sep. / 14:46
€ 15
ShakiraD
09 sep. / 13:38
€ 10
Prinshendrik
09 sep. / 13:38
€ 5
ShakiraD
08 sep. / 20:47
€ 3
diegoleon7
08 sep. / 11:35
€ 1