Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets - Verkocht

Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets kopen? Bied vanaf 50!Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets kopen? Bied vanaf 50!Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets kopen? Bied vanaf 50!Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets kopen? Bied vanaf 50!Waalko Jans Dingemans, Gezicht op Zierikzee, Ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Zelden geziene ets door Waalko Jans Dingemans.

Voorstelling met een gezicht op Zierikzee,

Sint-Lievens Monstertoren en boeren terug van het werk.

Losbladig, zichtmaat 23x31, bladmaat 33x40

Gesigneerd in potlood r.o. 'Dingemans'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-01-2015 om 19:18
Eindtijd:29-01-2015 om 19:18