Ivo Damme - Waar was Wally - houtgravure - Frank-Ivo van Damme - Verkocht

Ivo Damme - Waar was Wally - houtgravure - Frank-Ivo van Damme kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Ivo Damme (1932)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage113/400

Frank-Ivo van Damme (Merksem, 2 september 1932) is een Belgisch graficus.

Van Damme studeerde aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen. Hij was laureaat van het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten van Antwerpen in 1962, en van het Plantijn Genootschap te Antwerpen in 1971. Van Damme was de stichter en uitgever van het jongerentijdschrift Pijpkruid (1948-1958).

Ivo Damme (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
10 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2020 om 12:42
Eindtijd:18-04-2020 om 21:31
hoebejos
18 apr. / 21:24
€ 15