Walasse Ting - Liggend naakt - Groot - Imposant ingelijst

Walasse Ting - Liggend naakt - Groot - Imposant ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Verkoopprijs: € 885,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Walasse Ting - Liggend naakt - Groot - Imposant ingelijst kopen? Bied vanaf 620!Walasse Ting - Liggend naakt - Groot - Imposant ingelijst kopen? Bied vanaf 620!Walasse Ting - Liggend naakt - Groot - Imposant ingelijst kopen? Bied vanaf 620!Walasse Ting - Liggend naakt - Groot - Imposant ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
527 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Walasse Ting (1929-2010)
Jaartal1985
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 96 cm (h x b)
Lijst94 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingelijste litho van Walasse Ting uit 1985. Het werk is Linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.  De handtekening, nummering en datering vallen onder het passe-partout. Zie foto's van het losse werk: 3 en 4.

De litho is professioneel ingelijst in een luxe oud-zilverkleurige lijst en is voorzien van een rood en een zwart passe-partout. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Walasse Ting
Techniek:  Litho
Oplage: 133/200
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 68 x 96 cm
Afmeting met lijst (HxB): 94 x 124 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Zeer goed

Zowel het werk als de lijst zijn in zeer goede staat.

Walasse Ting (1929-2010)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
527 verkochte items
124 cm
94 cm
96 cm
68 cm

Dit item is verkocht voor 885,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-01-2021 om 16:47
Eindtijd:17-01-2021 om 19:32

Biedingen (4):

Willemal
17 jan. / 19:24
€ 770
19carpat63
17 jan. / 19:18
€ 720
Willemal
17 jan. / 19:15
€ 670
19carpat63
17 jan. / 18:16
€ 620