Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Blad 64x50 cm, in goede staat, miniem krasje ter rechterzijde.
Oplage 2/9, potloodgesigneerd, 1955.
Wordt gerold verstuurd in een solide koker.
In 2006 werd aan Elenbaas in Museum Boijmans Van Beuningen de erepenning van de stad Rotterdam uitgereikt voor zijn oeuvre.
ELENBAAS ONTWIERP O.A. HET OMSLAG VOOR MULISCH "HET MIRAKEL", 4e DRUK UIT 1960.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 21-7-2017 om 19:24 |
Eindtijd | 25-7-2017 om 19:24 |