Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho

Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Wally Elenbaas, Staand figuur, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Wally Elenbaas (1912-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Wally Elenbaas

Voorstelling van een staand figuur

Losbladig, beeldmaat 56x40, bladmaat 60x43

Genummerd, gesigneerd en gedateerd r.o. '10/10', 'Elenbaas' en '57'

N.B.: linkerbovenhoek heeft licht beschadiging

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:12-07-2017 om 16:01
Eindtijd:20-07-2017 om 20:01

Biedingen (1):

benhoek
20 jul. / 19:52
€ 25