Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere litho door Wally Elenbaas
Voorstelling van twee wachtenden bij een bouwwerk in landschap
Losbladig, beeldmaat 36x46, bladmaat 48x63
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 13-7-2016 om 17:49 |
Eindtijd | 22-7-2016 om 20:49 |