Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 - Verkocht

Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten (1935-2004) : ets / reliëfdruk, ‘Werkstuk 4’ – gesigneerd –ca 1975 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2847 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Walter Barten (1935-2004)
GesigneerdHandgesigneerd

Een groot werk uit ca 1975 van de Belgisch/Nederlandse kunstenaar Walter Barten met een voorstelling van 2 naakte vrouwen.

Een combinatie van ets en reliëfdruk, getiteld: “Werkstuk 4”.

Handgesigneerd met potlood. Een ‘eigen druk’ van de kunstenaar. Oplage onbekend.

Het werk is niet (meer) ingelijst; het heeft wel een goed en mooi passe-partout en een kartonnen achterplaat.

Afmetingen: Passe-partout, 60 x 85 cm. Blad, 46 x 54 cm. Beeld, 40 x 49 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie.

Conditie: De ets is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes aan de onderrand. Dit zal na inlijsten niet meer te zien zijn.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Walter Barten, geboren 15-02-1935 in Brasschaat (België) en overleden 20-08-2004 in Hortichuelas (Spanje), illustrator, schilder, aquarellist, tekenaar, pentekenaar, etser, collagist, tekenleraar en schrijver/kunstcriticus.

Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam (de latere Gerrit Rietveld Academie).

Als kunstenaar debuteerde Walter Barten halverwege de jaren zestig met een tentoonstelling in de Amsterdamse galerie Mokum. Hij was een bijzondere verschijning: “In een grote zwarte cape met baardje en lange haren liep hij over straat liep terwijl kinderen hem voor “Jezus” uitmaakten”.

Hij exposeerde met enige regelmaat. Behalve in Nederland ook in zijn moederland België (Brussel en Oostende) en in Spanje (Almeria en Rodalquilar).

Met schrijven over kunst begon hij in Elseviers Weekblad. In 1969 volgde De Groene Amsterdammer, waarvan hij jarenlang medewerker zou blijven. Later ging hij werken voor Het Financieele Dagblad.

Zijn leven speelde zich af tussen Amsterdam en Las Negras in Spanje. Vanuit zijn huis in Amsterdam bereisde hij een groot deel van Europa om voor de krant over tentoonstellingen te berichten. Zijn huis in Zuid-Spanje was uitvals basis voor bezoeken aan Marokko.

Titel: “Werkstuk 4”.

Kunstenaar: Walter Barten.

Techniek: Een combinatie van ets en reliëfdruk op papier.

Jaartal:  ca 1975.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Een ‘eigen druk’ van de kunstenaar. Staat met potlood geschreven linksonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:04-10-2016 om 17:34
Eindtijd:15-10-2016 om 21:39
Biedingen (5)
26051
15 okt. / 21:32
€ 9
kunstbod
14 okt. / 16:09
€ 7
jozeph
14 okt. / 16:08
€ 5
kunstbod
14 okt. / 16:08
€ 3
jozeph
13 okt. / 16:34
€ 1