Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel - Verkocht

Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Walter Barten: Dubbele Reliëf-kleurenets, zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Walter Barten (1935-2004)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd

Conditie : vochtplek(buiten passepartotu formaat),wat plekjes,vouwtjes & foxing

Afmetingen 67,5 x 49,5 cm.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:24-11-2016 om 01:18
Eindtijd:04-12-2016 om 21:18
Theod
04 dec. / 21:10
€ 1