Walter van Oel - Niet bekend

Walter van Oel - Niet bekend kopen? Bied vanaf 75!
  • Walter van Oel (1942)
Jaartal1989
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zwart geschilderd board, met blauwe cirkel en zwart kruis.
Daaronder gesigneerd door Walter van Oel ‘98

Het schilderij zit in de originele verpakking ( een tas), en heeft nog nooit opgehangen.

Walter van Oel (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Aliceinwonderland

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
60 cm
60 cm
Starttijd:20-05-2022 om 17:39
Eindtijd:05-06-2022 om 10:00
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHoofddorp,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie