Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleurrijke zeefdruk van Walter van Oel. Netjes ingelijst. Het geheel verkeert in goede conditie.
Afmeting van de lijst is 75 x 62cm.
Afmeting van het werk is 50 x40cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 12-9-2021 om 11:54 |
Eindtijd | 25-9-2021 om 20:18 |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |