Walter Zeising - ets - Het Donkere Spaarne, Haarlem - Verkocht

Walter Zeising - ets - Het Donkere Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Walter Zeising - ets - Het Donkere Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 75!Walter Zeising - ets - Het Donkere Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 75!Walter Zeising - ets - Het Donkere Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 75!Walter Zeising - ets - Het Donkere Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Walter Zeising (1876-1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1920 voorstellende het Donkere Spaarne tegenover de Scheepmakersdijk te Haarlem.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 13-60 linksonder.

Initialen en jaartal in de plaat rechtsonder.

Beeldmaat 18,5 x 25 cm. Bladmaat 28 x 33 cm. Losbladig.

Weinig voorkomende ets die niet in de serie van 7 stuks zit die Zeising voor Kunsthandel De Bois maakte.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:21-03-2018 om 22:15
Eindtijd:29-03-2018 om 19:15
winnieplantinga
27 mrt. / 19:40
€ 75