Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 - Verkocht

Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!
Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!Mattie Schilders - Water - mooi ingelijste zeefdruk, 2006 kopen? Bied vanaf 40!
  • Mattie Schilders (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 32 cm (h x b)
Lijst63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage114/200
Achter passepartout en glas
In een fraaie houten lijst

In goede gebruikte staat.

Mattie Schilders (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1388 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
53 cm
63 cm
32 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 21:23
Eindtijd:18-06-2020 om 20:20
PvdLinden
18 jun. / 18:45
€ 40