Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zeer fraai schilderij van Willem Jacobus Alberts (1912-1990) de Ijssel schilder en leerling van Minne Bakker.
Schilderij verkeert in perfecte schoongemaakte staat,formaat doek 40 x 50 cm in mooie lijst.
Kan goed verpakt kk verzonden worden,mag ook opgehaald worden.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 10-1-2015 om 8:52 |
Eindtijd | 17-1-2015 om 8:52 |