Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. - Verkocht

Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!Wendie Brauckmann - Kleurenzeefdruk, "DE WIJDE WERELD IN". ----INGELIJST. kopen? Bied vanaf 35!
  • Wendie Brauckmann (1972)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 x 67 cm (h x b)
Incl. lijst83 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A 2/10

Titel: De wijde wereld in
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst:  83 cm x  94 cm
Oplage: E.A .  2/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat

Wendie Brauckmann (Goirle, 1972)

Wendie maakt blije schilderijen. Ze zijn blij door de felle kleuren, blij door de zonnige uitstraling en blij door haar positieve instelling. `Inspiratie haal ik uit o.a. reizen, dromen, bijzondere gebeurtenissen of grappige anekdotes en die verbeeld ik in symbolische schilderijen.In 1998 ben ik begonnen met schilderen en ik ben autodidact.``Mijn artistieke vrijheid wil ik zoveel mogelijk behouden tijdens het schilderen. Opleidingen en schilderscursussen waren soms leerzaam, maar soms beperkte de opgedane kennis me in mijn fantasie. Verhoudingen hoeven in mijn werk niet te kloppen en een kip is soms leuker met drie poten en één oog.``Waar ik vroeger vooral 'dacht', ben ik nu steeds meer aan het voelen. Ik vind mijn inspiratie tegenwoordig door af te dalen van mijn hoofd naar mijn hart. Daarvandaan kan ik volledig vrij creëren. Zonder plan laat ik me leiden door mijn kwast. Zo ontstaan momenteel vooral abstracte werken. Ze zijn nog steeds herkenbaar van mij, vanwege het kleurgebruik en de lijnen, maar ze stralen een nieuwe energie uit. Het hart als thema is opvallend aanwezig in mijn recente werken.

Heeft een paar krasjes in lijst zie foto's
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Wendie Brauckmann (1972)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
94 cm
83 cm
67 cm
53 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd13-8-2019 om 21:00
Eindtijd20-8-2019 om 19:36
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken