Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in alu lijst: Titel : - Verkocht

Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in alu lijst: Titel :  kopen? Bied vanaf 75!
  • Wendie Brauckmann (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Volg je dromen"

Jaartal: 2002
Afmetingen beeld: h. 54 cm x b. 67 cm (Lijst: 80 cm x 90 cm)
Gesigneerd: ja
Oplage: 23/99
Ingelijst: ja

Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Dit werk kan bij u afgeleverd worden door een koerier. Altijd in overleg, kosten voor koper.

Wendie Brauckmann (1972)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:18-05-2015 om 14:43
Eindtijd:26-05-2015 om 14:43
Meer40
23 mei / 23:12
€ 75