Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: "Volg je dromen"
Jaartal: 2002
Afmetingen beeld: h. 54 cm x b. 67 cm (Lijst: 80 cm x 90 cm)
Gesigneerd: ja
Oplage: 23/99
Ingelijst: ja
Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Dit werk kan bij u afgeleverd worden door een koerier. Altijd in overleg, kosten voor koper.
Starttijd | 18-5-2015 om 14:43 |
Eindtijd | 26-5-2015 om 14:43 |