Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: " De wijde wereld in "
Afmetingen:Beeld: 53 cm x 67 cm Lijst: 79 cm x 90 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 24/99
Ingelijst: JA
Materiaal: Zeefdruk op papier in alluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Starttijd | 9-8-2015 om 20:10 |
Eindtijd | 15-8-2015 om 20:10 |