Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in aluminium lijst,titel:de weide wereld in - Verkocht

Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in aluminium lijst,titel:de weide wereld in  kopen? Bied vanaf 75!
Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in aluminium lijst,titel:de weide wereld in  kopen? Bied vanaf 75!Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in aluminium lijst,titel:de weide wereld in  kopen? Bied vanaf 75!Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in aluminium lijst,titel:de weide wereld in  kopen? Bied vanaf 75!Wendie Brauckmann, zeefdruk op papier in aluminium lijst,titel:de weide wereld in  kopen? Bied vanaf 75!
  • Wendie Brauckmann (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " De wijde wereld in "

Afmetingen:Beeld: 53 cm x 67 cm Lijst: 79 cm x 90 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 24/99
Ingelijst: JA
Materiaal: Zeefdruk op papier in alluminium lijst

Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.

Wendie Brauckmann (1972)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:09-08-2015 om 20:10
Eindtijd:15-08-2015 om 20:10
2ndart
13 aug. / 22:43
€ 75