Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase - Verkocht

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Composition with Guitar and Vase kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Wendy Chazin
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Conditie: uitstekend.

Nummer: 102. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 63 x 47 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Wendy Chazin

Alle items van deze kunstenaar
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 20:28
Eindtijd:13-03-2020 om 23:47
Juliettedg87
13 mrt. / 23:45
€ 30