Werner Moonen, ets uit 1977 eigendruk 2-3-1977 oplage 21 druk 5 - Verkocht

Werner Moonen, ets uit 1977 eigendruk 2-3-1977 oplage 21 druk 5  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Werner Moonen, ets uit 1977 eigendruk 2-3-1977 oplage 21 druk 5  kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen, ets uit 1977 eigendruk 2-3-1977 oplage 21 druk 5  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  iledere
FA. (13)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Werner Moonen (1940-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Werner Moonen, ets uit 1977

eigendruk

2-3-1977

oplage 21 druk 5

beeldformaat 76.5 x 105 cm.

kosten verzending in NL 10.00

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:08-05-2015 om 15:01
Eindtijd:16-05-2015 om 15:01
Nescio
16 mei / 10:12
€ 125