Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!

Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Werner Moonen (1940-2011)
Jaartal1967
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 42 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig werk in mooie strakke zwarte lijst van 80 x 60 cm met passe-partout en glas.

De ets  is nr. 2/6 en verder is het met de hand getekend en houtskool bewerkt.

Uniek werk.

Werner Moonen (1940-2011)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
60 cm
80 cm
42 cm
54 cm
Starttijd:19-07-2022 om 21:07
Eindtijd:24-07-2022 om 19:37
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieTilburg, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa