Wessel Couzijn - zeldzame zwart wit lithografie

Wessel Couzijn - zeldzame zwart wit lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Wessel Couzijn - zeldzame zwart wit lithografie kopen? Bied vanaf 20!Wessel Couzijn - zeldzame zwart wit lithografie kopen? Bied vanaf 20!Wessel Couzijn - zeldzame zwart wit lithografie kopen? Bied vanaf 20!Wessel Couzijn - zeldzame zwart wit lithografie kopen? Bied vanaf 20!
  • Wessel Couzijn (1912-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 exemplaren
  • Originele lithografie Wessel Couzijn (1912-1984)
  • Gesigneerd en genummerd 5/5 in potlood

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
ConditieBeschadigd

Algemeen redelijke staat, scheur boven in het witte vlak (achteraan hersteld met tape), enkele kleine scheurtjes in de bladrand, prikgaatjes in de uiterste hoeken, her en der lichte foxingvlekjes en kreukjes

Mits gebruik van passe-partout nog zeer presentabel

Starttijd:17-01-2023 om 18:23
Eindtijd:22-01-2023 om 21:14
Openingsbod € 20
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa