" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. - Verkocht

" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!
" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!" White 015 " - John Foppen - olieverf op canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 129!
  • John Foppen (1945)

Afm. Totaal: 80 x 80 cm.....Afm. Werk: 70 x 70 cm......Titel: White Zero 15.

De titel van dit werk is terug te vinden in dit schilderij, zie foto's

"Ready to Hang"Origineel- expressief, abstract - olieverf schilderij- op canvas- van John Foppen- Unica- Gesigneerd.

Gelijst: Bijzondere uitgewerkte houten baklijst, dubbele zijkanten, opgebouwd in atelier van de kunstenaar.

Stroming: Abstract - vrije expressie- zeer expressief geschilderd, verf dik opgebracht door mes en penseel.

Gesigneerd: R.o. + Verso

Conditie en authenticiteit gegarandeerd

John Foppen (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  miatzen
FA. (4 )

193 verkochte items
Dit item is verkocht voor 139,00
Starttijd:28-03-2016 om 20:16
Eindtijd:04-04-2016 om 20:16
Biedingen (2)
Goose01
01 apr. / 20:24
€ 139
perche
29 mrt. / 21:54
€ 129