Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. - Verkocht

Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. kopen? Bied vanaf 8!

Verkoopprijs: € 8,00

Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. kopen? Bied vanaf 8!Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. kopen? Bied vanaf 8!Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. kopen? Bied vanaf 8!Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. kopen? Bied vanaf 8!Wiebo Lublink - Gesigneerde vaas keramiek - 18 cm hoog. kopen? Bied vanaf 8!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Heel bijzondere aparte vaas van Wiebo Lublink - gesigneerd op de onderzijde.

Prachtig kleuren en in mooie staat.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:28-04-2017 om 20:58
Eindtijd:02-05-2017 om 20:58
benhoek
02 mei / 19:45
€ 8